Masaż ciała dla dwojga

Masaż ciała dla dwojga

Jednym z najlepszych prezentów, jakie możesz dać swojemu partnerowi to masaż ciała. Jest to bardzo ekscytujące doświadczenie. Masaż wykorzystuje dotyk poprzez pocieranie lub ugniatanie części ciała. Poprzez masaż wspomaga się krążenie. Rozluźnia mięśnie lub zapewnia zmysłową stymulację. Dotyk jest bardzo ważną częścią ludzkiego rozwoju, ponieważ pomaga czuć się kochanym i docenianym. Kiedy pozwalamy się dotykać, czerpiemy z tego przyjemność. Dotyk uzdrawia fizycznie i jest niesamowicie kojący.
Dotyk może pomóc w niwelowaniu niepokojących problemów emocjonalnych. Dotyk uzdrawia fizycznie.

Masaż erotyczny czy zwykły?

Masaż ciała jest jedną z najstarszych, najprostszych form terapii. Podstawowym jego celem jest pomoc w samoleczeniu organizmu, poprawie zdrowia i samopoczucia. Terapia masażu ma niezliczone zalety, ponieważ może pomóc złagodzić stres, zachęcić do relaksu, obniżyć ciśnienie krwi, złagodzić ból i napięcie itp.

Istnieje wiele korzyści zdrowotnych wynikających z regularnego korzystania z masażu:

– Łagodzi stres
– Zachęca do relaksu
– Poprawia krążenie
– Poprawia postawę
– Obniża ciśnienie krwi
– Pomaga w radzeniu sobie z bólem
– Rozluźnia mięśnie
– Poprawia elastyczność
– Poprawia oddychanie
– Łagodzi napięciowe bóle głowy
– Wzmacnia układ odpornościowy
– Zmniejsza depresję

Zaproszenie dla masażysty

Istnieje kilka możliwości dostarczenia prezentu w postaci masażu. Najlepszym pomysłem jest zaproszenie profesjonalnej masażystki do domu. Dla siebie i dla partnerki. Czasami możesz zaprosić dwóch terapeutów, którzy przyjadą jednocześnie. Tak, aby obydwa masaże odbyły się w tym samym czasie. Innym rozwiązaniem jest przyjazd tylko jednego terapeuty. Który wykona masaż najpierw Tobie, a następnie Twojemu partnerowi.

Przed przyjazdem masażysty przygotuj pokój do ustawienia przenośnego stołu. Masażysta potrzebuje trochę miejsca do łatwego poruszania się. Tak, aby mieć dostęp wokół stołu a tym samym do wszystkich części ciała. Stwórz romantyczną atmosferę. Zaświeć świece. Zapal kadzidełka i włącz łagodną, relaksującą muzykę. Podczas gdy twoja ukochana cieszy się masażem w tym czasie możesz przygotować pyszne przekąski. Wino lub szampana.

Kiedy sesja się zakończy, a terapeuta wyjdzie, możesz sam zakończyć masaż. Upewnij się, że masz pod ręką żel do masażu. Możesz skupić się na masowaniu stref erogennych. Doprowadzić do poślizgu. Ponieważ żel do masażu jest doskonałym lubrykantem zapewniającym długotrwałą przyjemność i wydajność.

1 thoughts on “Masaż ciała dla dwojga

  1. Masaż to jeden z najbardziej relaksujących zabiegów, jakie można wypróbować. Polecam!

Comments are closed.